logo filmogel

Také tě trápí
problémy s akné?

Neskrývej se! Užívej si!

Jak na akné

Rychlá + účinná + diskrétní pomoc je tu!

Stačí kdykoli v případě potřeby aplikovat na pupínek.

Urychlete mizení pupínků! Pupínky mají tu nepříjemnou vlastnost, že se objeví přesně v momentě, kdy se to hodí nejméně. S Filmogelem Spots Na pupínky budete ale vždy připraveny.

Unikátní složení podporuje a urychluje jejich hojení. Navíc je gel transparentní a vhodný k použití také pod make-up a umožňuje proto problém s pupínky řešit diskrétně.

Filmogel je unikátní patentovaná technologie vyvinutá v našich laboratořích. Představuje tekuté krytí, které na pupínku vytváří diskrétní neviditelný film a který zároveň funguje jako ochranný štít proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

Tea tree

  • Antiseptické a antibakteriální účinky
  • Podporuje zklidnění pokožky
  • Podporuje hojení pokožky

Kyselina salicylová

  • Regulace tvorby mazu
  • Antibakteriální účinky
  • Keratolytické účinky

Vhodné pod Make Up

  • Diskrétní, neviditelná textura
  • Vhodná péče pod make-up
  • Účinkuje 6 hodin

Jak funguje?

1 2 3


BUĎ KRÁSNÁ!

MĚJ URGO STÁLE S SEBOU!

E-book ZDARMA

Chceš se dozvědět více o problematice akné? Zajímá tě, jak správně pečovat o pleť tak, aby se nevzhledné pupínky objevovaly co nejméně? Napiš nám svůj e-mail a my ti pošleme e-book plný tipů pro krásnou, zdravou a zářivou pleť bez akné.* Poskytnutím vašeho e-mailu dáváte souhlas se zasíláním novinek od naší společnosti. Odhlásit se můžete kdykoli, stačí kliknout na odkaz v e-mailu.

Filmogel Chapped Lips Na popraskané rty

Trápí tě popraskané rty?

Nemůžeš kvůli tomu používat svojí oblíbenou rtěnku?

Vyzkoušej čerstvou novinku Filmogel Chapped Lips Na popraskané rty.

Praskliny na rtech jsou nejčastěji způsobeny chladným počasím, kouřením, ale také některými druhy léků. Filmogel Chapped Lips představuje jedinečnou péči na popraskané rty. Gel se aplikuje přímo na prasklinu a nikoli na celé rty. Vyplní prasklinu na rtu a chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Filmogel Chapped Lips je adaptován pro použití na citlivou oblast rtů. Při kontaktu se vzduchem vytváří na poranění neviditelný ochranný štít, který okamžitě zklidňuje a trvale uzdravuje praskliny na rtech. Gel je diskrétní a transparentní, umožňuje aplikaci rtěnky.